O nás

Úvod O nás

Vitajte v našom e-shope!

Naša firma sa zaoberá predovšetkým výrobou jednoduchých kovových, drevených a plastových výrobkov. Vyrábame najmä dekoratívne, darčekové predmety, ale aj predmety do domácnosti, hračky a podobne. Každý výrobok je výsledkom ručnej práce skúseného majstra, čím získava svoju jedinečnosť a kvalitu.

 

Sortiment kovových výrobkov predstavujú najmä originálne "Kanister-bary", ktoré sú ideálnym darčekom pre každého muža, či už vodiča, poľovníka, rybára... ale osloví aj nežnejšie pohlavie.

 

V portfóliu plastových výrobkov máme produkty vyrobené prostredníctvom modernej technológie 3D tlače. Zhotovujeme jedinčné kusové výrobky a výrobky v malých sériach.

 

Všetky naše produkty nájdete v kategóriach na ľavej strane alebo môžete použiť vyhľadávanie vpravo hore. Špeciálne ponuky sú farebne odlíšené, akcie a novinky sa zobrazujú aj v dolnej časti úvodnej stránky. 

 

Ako jeden z mála obchodov umožňujeme zákazníkom upraviť si ponúkané produkty podľa svojich predstáv. V prípade, že výrobok, ktorý ste našli v ponuke nespĺňa to, čo by ste si priali (či už rozmery, farba, detaily...) vyplňte formulár Výrobok podľa predstáv kliknutím na tento odkaz alebo využite navigáciu v hornej časti stránky.

 

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na adrese eshopdetech@gmail.com.

 

Ďakujeme za návštevu a prajeme príjemné nakupovanie!

Copyright 2019 - 2024 © Detech.sk