Možnosti dopravy

Úvod Dodanie tovaruMožnosti dopravy

Objednávky doručujeme prostredníctvom Slovenskej pošty ako balík na poštu alebo prostredníctvom kuriéra na adresu, prípadne môžete využiť dodanie tovaru na výdejné miesto siete Zásielkovňa.sk.


Tovar označený ako skladom objednaný do 12:00 odosielame zvyčajne ešte v daný pracovný deň. Pri ostatných tovaroch je uvedená predpokladaná doba (v pracovných dňoch), v rámci ktorej tovar pripravíme na odoslanie a odovzdáme ho prepravcovi.

 

 

Cenník prepravných nákladov 

 


Slovenská pošta

(doručenie na poštu)

 

Tento spôsob dopravy odporúčame, ak sa počas pracovných dní nezdržiavate na adrese alebo z iného dôvodu by bolo pre kuriéra problematické Vás zastihnúť a odovzdať Vám zásielku. V tomto prípade si ju vyzdvihnete počas otváracích hodín danej pošty kedy Vám to vyhovuje. Zásielky sú na pošte uložené 10 dní. Nečakajte na žltý lístok! Pošta zásielku oznámi SMSkou a/alebo e-mailom.


Tovar je doručený do 2 - 3 pracovných dní od expedovania zásielky. Ceny sú uvedené v tabuľke. 

 

 

  Cena pri platbe vopred Cena pri platbe na dobierku

do 300 g

1,90 € 2,90 €
do 3 kg 3,90 € 4,90 €
do 6 kg 4,90 € 5,90 €
do 9 kg 7,90 €

8,90 €

do 15 kg 10,90 €

11,90 €

 

  

Kuriér GLS

(doručenie na adresu)


  

Tovar doručí kuriér priamo na vašu adresu alebo miesto, kde budete schopný zásielku prevziať (napr. na pracovisko) - v tomto prípade uvedte odlišnú adresu dodania. Ak je pre Vás problematické dohodnúť si s kuriérom vhodný čas dodania, zvoľte si radšej iný druh dodania, čím sa vyhnete možným problémom.


Tovar je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od expedovania zásielky.

 

  Cena pri platbe vopred Cena pri platbe na dobierku
do 10 kg 5,50 € 6,50 €
do 30 kg 11,00 € 12,00 €

 

   

 

Zásielkovňa

Zásielkovňa/Packeta

(doručenie na výdajne miesto)

 


Tento spôsob dodania dáva zákazníkovi priestor vyzdvihnúť si zásielku na výdajnom mieste (obchode, firme ...) v jeho okolí v rámci otváracích hodín. Podobne ako v prípade pošty ho odporúčame zvoliť vtedy, ak je problematické zastihnúť Vás na adrese. 


Viac informácií o tejto službe tu: https://www.zasielkovna.sk/obcania/vyzdvihnutie-zasielky Podobne ako v prípade doručenia na vybranú poštu Vám tento spôsob odporúčame zvoliť, ak si radi zásielku vyzdvihnete vo vybranom čase.


Tovar je zvyčajne doručený do 1 - 2 pracovných dní od expedovania zásielky.


 

  Cena pri platbe vopred Cena pri platbe na dobierku
do 5 kg 3,50 € 4,50 €
do 10 kg 7,50 € 8,50 €